Stříbrný prsten KASKÁDA bílý OPÁL Velikost prstenu: 52

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten KASKÁDA bílý OPÁL Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
1 019 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 52. Šířka vzoru 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . Tento kvalitní produkt Stříbrný prsten KASKÁDA bílý OPÁL Velikost můžete nakoupit bez problémů tady na webu ve známé rubrice prsteny s opálem. Nyní můžete koupit ještě ostatní kusy ve zmíněné sekci na pár kliknutí! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další produkty od dodavatele Bealio. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Stříbrný prsten KASKÁDA bílý OPÁL od skvělé značky Bealio můžete najít u nás výhodně. Nyní za akční cenu 1 019 Kč.