Stříbrný prsten ELEGANTNÍ zelený OPÁL Velikost prstenu: 51

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten ELEGANTNÍ zelený OPÁL Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
999 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Barva Zelená. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .
Tento levný výrobek Stříbrný prsten ELEGANTNÍ zelený OPÁL Velikost můžete dostat nyní na webu v oblíbené sekci prsteny s opálem! Vyberte si ještě ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. To ale není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také další zboží značky Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Bealio poskytuje skvělé produkty za parádní cenu. Přesvědčte se sami!

Výjimečný a žádaný produkt Stříbrný prsten ELEGANTNÍ zelený OPÁL Velikost prstenu: od značky Bealio můžete dostat v naší nabídce za akční cenu. V akci za cenu 999 Kč.