Stříbrný prsten ELEGANTNÍ VLNKY Velikost prstenu: 55

Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten vám fantasticky padne a budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou... více informací »
Stříbrný prsten ELEGANTNÍ VLNKY Velikost prstenu: 55
Značka: Bealio
1 827 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten vám fantasticky padne a budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou...

Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten vám fantasticky padne a budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou výjimečných událostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 55. Šířka vzoru 13 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .
Vynikající kus je k sehnání právě teď na našich stránkách v populární sekci prsteny výrazné! Nyní získáte parádní výrobky ve zmiňované rubrice v bezva akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky Bealio. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Bealio svým zákazníkům dodává skvělý sortiment.!

Tento velmi oblíbený produkt Stříbrný prsten ELEGANTNÍ VLNKY Velikost prstenu: od dodavatele s dobrým jménem Bealio jednoduše naleznete nyní v akci! Právě nyní za skvělou cenu 1 827 Kč.