Stříbrný prsten ELEGANTNÍ bílý Velikost prstenu: 51

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten ELEGANTNÍ bílý Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
699 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .

Často hledaný produkt Stříbrný prsten ELEGANTNÍ bílý Velikost od dodavatele s dlouholetou historií Bealio můžete koupit aktuálně na webu za příznivou cenu. Teď v akci 699 Kč.