Stříbrný prsten ANDĚLSKÉ KŘÍDLO Velikost prstenu: 52

Akční a ve slevě produkt Stříbrný prsten ANDĚLSKÉ KŘÍDLO Velikost prstenu: od našeho známého výrobce Bealio jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách za extra cenu! Nabídky již od 777 Kč.
Stříbrný prsten ANDĚLSKÉ KŘÍDLO Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
777 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásný a jednoduchý prsten pro každodenní nošení a radost.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 52. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Motiv Andělské křídlo. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky.