Stříbrný prsten ANDĚLSKÉ KŘÍDLO Velikost prstenu: 51

Ve slevě produkt Stříbrný prsten ANDĚLSKÉ KŘÍDLO Velikost od dodavatele se skvělou pověstí Bealio máte možnost pořídit na našich stránkách teď za výhodné peníze! Akční cena 730 Kč.
Stříbrný prsten ANDĚLSKÉ KŘÍDLO Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
730 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásný a jednoduchý prsten pro každodenní nošení a radost.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 55. Šířka vzoru 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Motiv Andělské křídlo. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky.