brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ZÁZRAČNÁ MADONKA 15 mm

Oblíbený a akční kousek Stříbrný přívěsek ZÁZRAČNÁ MADONKA 15 od značky s dlouholetou tradicí Bealio můžete pořídit právě teď ve slevě! Nyní pořídíte jen za 459 Kč.
Stříbrný přívěsek ZÁZRAČNÁ MADONKA 15 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
459
Popis produktu

Krásný jednoduchý stříbrný přívěsek. Medailka vytvořena na pokyn Panny Marie, která se zjevila sv. Kateřiny Labouré v 19. století. Paprsky, které vychází z rukou Matky Boží, jsou symbolem milostí, které obdrží ten, který věří a důvěřuje.

Ideální dárek pro všechny věřící, zejména při důležitých událostech, jako je křest, první svaté přijímání či biřmování. Také je to dobrý dárek pro člověka, který prožívá jakoukoliv tíseň, bolest nebo strach.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 23 mm. Šířka vzoru 11 mm. Váha 0,92 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Madonka. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti