brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ZÁZRAČNÁ MADONKA 14 mm YELLOW

Zlevněný produkt Stříbrný přívěsek ZÁZRAČNÁ MADONKA od značky Bealio je k získání na našich stránkách teď právě levně. Nyní pořídíte za super cenu 370 Kč.
Stříbrný přívěsek ZÁZRAČNÁ MADONKA 14 mm YELLOW
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
370
Popis produktu

Krásný jednoduchý stříbrný přívěsek. Medailka vytvořena na pokyn Panny Marie, která se zjevila sv. Kateřiny Labouré v 19. století. Paprsky, které vychází z rukou Matky Boží, jsou symbolem milostí, které obdrží ten, který věří a důvěřuje.

Ideální dárek pro všechny věřící, zejména při důležitých událostech, jako je křest, první svaté přijímání či biřmování. Také je to dobrý dárek pro člověka, který prožívá jakoukoliv tíseň, bolest nebo strach.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 8 mm. Výška přívěsku 20 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Lesklý. Povrch Broušený. Povrch Zlacení Yellow. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Madonka. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže