brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek VÁŽKA modrý OPÁL

Oblíbený a akční produkt Stříbrný přívěsek VÁŽKA modrý od výrobce Bealio snadno můžete sehnat momentálně na webu pořád výhodně. Výhodně za super cenu 779 Kč.
Stříbrný přívěsek VÁŽKA modrý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
779
Popis produktu

Elegantní stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Ve svitu slunce i lamp se překrásně blyští a vypadá, že je neustále v pohybu. Není divu, vážka je poslem radosti a štěstí. Značí též silného ducha, který je schopen překonávat strasti a putovat životem za vysněnými cíli.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 22 mm. Výška vzoru 13 mm. Šířka vzoru 20 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Motiv Vážka. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku.