brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SVATÝ KRYŠTOF

Kvalitní a žádaný výrobek Stříbrný přívěsek SVATÝ KRYŠTOF od značky s tradicí a dobrou pověstí Bealio je k získání tady teď za nejnižší cenu! Akční ceny již od 1 090 Kč.
Stříbrný přívěsek SVATÝ KRYŠTOF
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 090
Popis produktu

Sv. Kryštof je patronem motoristů, letců, lodníků, cestujících a také obchodníků, lékařů, atletů, dětí,…

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Legenda o sv. Kryštofovi vypráví, že byl zdatné postavy a chtěl svou sílu dát do služby tomu nejmocnějšímu pánu. Po té, co ho světští panovníci zklamali, uslyšel píseň oslavující ďábla a vydal se ho hledat. Jen se k němu však přidal, ďábel začal prchat před znamením kříže. Hledal tedy jeho nositele. Pomohl mu poustevník, který ho přivedl ke Kristu a jeho učení. Následně se usadil na brodu divoké řeky a pomáhal lidem přejít na druhý břeh. Jednoho dne nesl chlapce a cesta byla nesmírně namáhavá. Po té se mu v rozhovoru chlapec představil jako Ježíš Kristus, kterého hledá. Odpustil mu hříchy a dal mu jméno Christophoros, tj. ten, kdo nese Krista.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 27 mm. Šířka vzoru 20 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Sv. Kryštof. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku