brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SVATÝ KRYŠTOF oboustranný

Tento exkluzivní kus Stříbrný přívěsek SVATÝ KRYŠTOF od společnosti se zárukou kvality Bealio najdete zrovna dneska extra se slevou! Zrovna teď v akci za 1 090 Kč.
Stříbrný přívěsek SVATÝ KRYŠTOF oboustranný
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 090
Popis produktu

Sv. Kryštof je patronem motoristů, letců, lodníků, cestujících a také obchodníků, lékařů, atletů, dětí,…

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Legenda o sv. Kryštofovi vypráví, že byl zdatné postavy a chtěl svou sílu dát do služby tomu nejmocnějšímu pánu. Po té, co ho světští panovníci zklamali, uslyšel píseň oslavující ďábla a vydal se ho hledat. Jen se k němu však přidal, ďábel začal prchat před znamením kříže. Hledal tedy jeho nositele. Pomohl mu poustevník, který ho přivedl ke Kristu a jeho učení. Následně se usadil na brodu divoké řeky a pomáhal lidem přejít na druhý břeh. Jednoho dne nesl chlapce a cesta byla nesmírně namáhavá. Po té se mu v rozhovoru chlapec představil jako Ježíš Kristus, kterého hledá. Odpustil mu hříchy a dal mu jméno Christophoros, tj. ten, kdo nese Krista.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 27 mm. Šířka vzoru 20 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Mat a lesk. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Sv. Kryštof. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti