brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek STROM ŽIVOTA 20 mm barevný

Tento diskontní kousek Stříbrný přívěsek STROM ŽIVOTA od spolehlivé značky Bealio je k získání právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně. Výhodně za skvělou cenu 697 Kč.
Stříbrný přívěsek STROM ŽIVOTA 20 mm barevný
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
697
Popis produktu

Nádherný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S tímto přívěskem budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou výjimečných událostí.

Strom života je nádherným symbolem životodárné síly, kterou je příroda obdařena. Strom i pro člověka znázorňuje potřebu zapustit kořeny a to v dobré půdě, kde může čerpat sílu. Jen pevný a zdravý strom vyroste a může druhým poskytnout stín k odpočinku, bezpečné útočiště a svými plody občerstvení a povzbuzení. 

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška 28 mm. Šířka 20 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Strom života. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. . .