brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SRDÍČKO růžové

Povedený kousek Stříbrný přívěsek SRDÍČKO od značky s dlouholetou tradicí Bealio máte možnost koupit na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 280 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDÍČKO růžové
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
280
Popis produktu

Nádherný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Překrásně zářící přívěsek s romantickým motivem. Díky svému jedinečnému vzhledu doplní vaši výjimečnost.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 17 mm. Šířka vzoru 12 mm. Váha 0,76 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Růžová. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku.