brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SRDÍČKO lámací

Oblíbený kus Stříbrný přívěsek SRDÍČKO lámací od výrobce s dobrým jménem Bealio pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Teď v akci 490 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDÍČKO lámací
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
490
Popis produktu

Lesklý stříbrný přívěsek. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost. Ve dvou se to lépe táhne!!! 

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 25 mm. Šířka vzoru 18 mm. Váha 1,93 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Mat a lesk. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ přívěsku Bez řetízku.