Stříbrný přívěsek SRDÍČKO český granát

Oblíbený a akční výrobek Stříbrný přívěsek SRDÍČKO český od top značky Bealio k dostání právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze! Aktuálně výhodně za 1 590 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDÍČKO český granát
Značka: Bealio
1 590 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Romantický stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost.

Zasíláme certifikát pravosti.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 20 mm. Šířka vzoru 14 mm. Váha 1,31 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Český granát. Motiv Srdce. Barva Červená. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .