Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé 8 mm

Oblíbený a akční produkt Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé od výrobce s mnohaletou tradicí Bealio jednoduše najdete tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 229 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé 8 mm
Značka: Bealio
229 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Něžný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Elegantní přívěsek s romantickým motivem srdíčka. Ideální dárek pro všechny naše milované. 

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku..

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 8 mm. Šířka vzoru 8 mm. Výška přívěsku 12 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.