brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé 8 mm

Zcela unikátní kus Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé od oblíbené značky Bealio snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách trvale výhodně! Aktuálně za super cenu 229 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé 8 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
229
Popis produktu

Něžný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Elegantní přívěsek s romantickým motivem srdíčka. Ideální dárek pro všechny naše milované. 

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku..

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 8 mm. Šířka vzoru 8 mm. Výška přívěsku 12 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.