brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé 11 mm

Kvalitní a žádaný produkt Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé od našeho výrobce Bealio máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu. Nyní pořídíte za 339 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDCE lesklé 11 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
339
Popis produktu

Něžný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Elegantní přívěsek s romantickým motivem srdíčka. Ideální dárek pro všechny naše milované. 

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku..

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška přívěsku 15 mm. Výška vzoru 11 mm. Šířka vzoru 12 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.