Stříbrný přívěsek SRDCE bílý OPÁL

Tento levný produkt Stříbrný přívěsek SRDCE bílý od dodavatele s dobrým jménem Bealio snadno seženete aktuálně na webu v bezva akci. Výhodně za cenu 699 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDCE bílý OPÁL
Značka: Bealio
699 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Opálový stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Duhové opálové srdíčko se jemnou linkou plnou zářivých čirých zirkonů.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka přívěsku 14 mm. Výška přívěsku 19 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. . .