brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SRDCE 22 mm

Hodně oblíbený produkt Stříbrný přívěsek SRDCE 22 od předního výrobce Bealio jednoduše získáte tady a teď právě extra se slevou. Nyní za akční cenu 309 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDCE 22 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
309
Popis produktu

Lesklý stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 22 mm. Šířka vzoru 17 mm. Váha 0,80 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .