brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek SRDCE

Tento neodolatelný výrobek Stříbrný přívěsek SRDCE od spolehlivého výrobce Bealio seženete na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu! Levně za cenu 429 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
429
Popis produktu

Zářivý stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 19 mm. Šířka vzoru 14 mm. Váha 1,62 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .