brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ŠKAPULÍŘ medailon OBOUSTRANNÝ 14 mm

Nejprodávanější kus Stříbrný přívěsek ŠKAPULÍŘ medailon OBOUSTRANNÝ 14 od společnosti s dlouholetou tradicí Bealio najdete momentálně na webu se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 629 Kč.
Stříbrný přívěsek ŠKAPULÍŘ medailon OBOUSTRANNÝ 14 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
629
Popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek Škapulíř. Připomínka Boží lásky, mateřské péče a ochrany. Je znamením rozhodnutí přijímat Boží lásku a následovat Krista podle Mariina příkladu, vedení a přímluvy.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 22 mm. Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 14 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Madonka. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže