brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek RADOSTNÉ SRDCE

Designový produkt Stříbrný přívěsek RADOSTNÉ SRDCE od značky s dobrým jménem Bealio snadno získáte momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za cenu 848 Kč.
Stříbrný přívěsek RADOSTNÉ SRDCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
848
Popis produktu

Veselý stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Elegantní přívěsek s romantickým motivem. Tetelící se zirkonky poskakují mezi dvěma čistými sklíčky.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku..

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 14 mm. Výška přívěsku 20 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.