brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z MEDŽUGORJE

Velmi prodávaný produkt Stříbrný přívěsek PANNY MARIE od skvělé značky Bealio jednoduše najdete tady teď ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 519 Kč.
Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z MEDŽUGORJE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
519
Popis produktu

Krásný stříbrný přívěsek s vyobrazením Panny Marie, který vám i vašim blízkým bude neustálou milou připomínkou. Panna Maria se v Medžugorji zjevuje vizionářům již od roku 1981 a to až do dnešních dnů. Představila se jako královna Míru, zve nás blíž ke svému synu Ježíši a vyzývá nás k modlitbě za mír, smíření a milosrdenství. Zadní strana přívěsku je zdobena Benediktýnským křížem, který je znakem benediktýnů a obsahuje Benediktovo požehnání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 19 mm. Výška vzoru 11 mm. Šířka vzoru 11 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Madonka. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže