Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z LURD

Krásný stříbrný přívěsek s vyobrazením Panny Marie, který vám i vašim blízkým bude neustálou milou připomínkou. Panna... více informací »
Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z LURD
Značka: Bealio
519 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný stříbrný přívěsek s vyobrazením Panny Marie, který vám i vašim blízkým bude neustálou milou připomínkou. Panna...

Krásný stříbrný přívěsek s vyobrazením Panny Marie, který vám i vašim blízkým bude neustálou milou připomínkou. Panna Maria se v Lurdech zjevovala sv. Bernadettě v roce 1858. Stále je to krásné a požehnané místo pokoje.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 19 mm. Výška vzoru 11 mm. Šířka vzoru 11 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Madonka. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže

Velmi oblíbený produkt Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z od kvalitní společnosti Bealio pohodlně seženete zde teď právě ve výhodné akci. Teď v akci 519 Kč.