Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z LURD

Velmi oblíbený produkt Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z od kvalitní společnosti Bealio pohodlně seženete zde teď právě ve výhodné akci. Teď v akci 519 Kč.
Stříbrný přívěsek PANNY MARIE z LURD
Značka: Bealio
519 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásný stříbrný přívěsek s vyobrazením Panny Marie, který vám i vašim blízkým bude neustálou milou připomínkou. Panna Maria se v Lurdech zjevovala sv. Bernadettě v roce 1858. Stále je to krásné a požehnané místo pokoje.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 19 mm. Výška vzoru 11 mm. Šířka vzoru 11 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Medailon. Motiv Madonka. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže