brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek OTEVÍRACÍ SRDCE medailonek

Velmi žádaný produkt Stříbrný přívěsek OTEVÍRACÍ SRDCE od naší známé značky Bealio pohodlně získáte u nás nyní opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 1 290 Kč.
Stříbrný přívěsek OTEVÍRACÍ SRDCE medailonek
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 290
Popis produktu

Jedinečný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 26 mm. Šířka vzoru 21 mm. Váha 5,43 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .