Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý

Unikátní a žádaný výrobek Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý od skvělého a známého výrobce Bealio jde získat aktuálně za super peníze. Nabídky již od 442 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý
Značka: Bealio
442 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivý stříbrný přívěsek je perfektní kombinací jemnosti a lesku. Díky jedné řadě zirkonů působí křížek velice jemně a zároveň budete zářit čirými zirkony.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 32 mm. Šířka vzoru 17 mm. Váha 1,24 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kříž. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .