brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý

Tento velmi žádaný kousek Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý pocházející od značky Bealio k dostání zrovna skutečně levně. Za bezkonkureční cenu 407 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
407
Popis produktu

Pěkný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Skvělá kombinace jemnosti a oslnivosti pro každodenní nošení i pro výjimečné chvíle.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 28 mm. Šířka vzoru 13,5 mm. Váha 1,34 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kříž. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.