Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý

Nový výrobek Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý od známého dodavatele Bealio jednoduše naleznete na našich stránkách teď za super cenu! Nyní pořídíte jen za 490 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý
Značka: Bealio
490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Luxusní stříbrný přívěsek se perfektně hodí k vaší jedinečné oslnivosti. Budete skutečně nepřehlédnutelná s krásným jemným zářivým doplňkem.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 29 mm. Šířka vzoru 14 mm. Váha 1,71 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kříž. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .