Stříbrný přívěsek KŘÍŽ obrys

Oblíbený produkt Stříbrný přívěsek KŘÍŽ obrys od známého dodavatele Bealio máte možnost získat zde teď právě za nejnižší cenu. Aktuálně za super cenu 870 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ obrys
Značka: Bealio
870 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Hezký stříbrný přívěsek, který bude milovat každý milovní minimalismu. Jednoduchý vzhled se hodí ke každodennímu nošení.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 35 mm. Šířka vzoru 21 mm. Výška přívěsku 42 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ přívěsku Bez řetízku.