Stříbrný přívěsek KŘÍŽ hladký 23 mm

Tento výjimečný produkt Stříbrný přívěsek KŘÍŽ hladký 23 od spolehlivé značky Bealio můžete pořídit nyní za příznivou cenu. Výhodně za cenu 479 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ hladký 23 mm
Značka: Bealio
479 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrný kříž zcela prost jakýkoliv ozdob, pouze krásný a lesklý.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 28 mm. Výška vzoru 23 mm. Šířka vzoru 13 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku