brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ dutý 31 mm

Tento exkluzivní produkt Stříbrný přívěsek KŘÍŽ dutý 31 od značky s dlouholetou tradicí Bealio je k získání momentálně na webu pořád výhodně. Cenově vychází na 659 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ dutý 31 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
659
Popis produktu

Krásný stříbrný kříž elegantně mohutný a nádherně lehoučký, díky dutému zpracování.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 36 mm. Výška vzoru 31 mm. Šířka vzoru 18 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ přívěsku Bez řetízku.