brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ dutý 27 mm

Kvalitní a oblíbený kus Stříbrný přívěsek KŘÍŽ dutý od společnosti se zárukou kvality Bealio máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu. Právě lze objednat jen za 579 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ dutý 27 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
579
Popis produktu

Krásný stříbrný kříž elegantně mohutný a nádherně lehoučký, díky dutému zpracování.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 32 mm. Výška vzoru 27 mm. Šířka vzoru 15 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ přívěsku Bez řetízku.