brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený

Tento unikátní produkt Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený od dodavatele zboží Bealio snadno získáte tady nyní ve výhodné akci! Výhodně za skvělou cenu 382 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
382
Popis produktu

Jedinečný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Nekonečná podmanivost tohoto kříže vás i vaše okolí bude uchvacovat při každém pohledu. Jediný pohled na vás od teď nestačí.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 31 mm. Šířka vzoru 15 mm. Váha 0,69 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .