brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený 20 mm

Super výrobek Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený 20 od výrobce se zárukou kvality Bealio naleznete teď za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci za 259 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený 20 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
259
Popis produktu

Krásný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Nekonečná podmanivost tohoto kříže vás i vaše okolí bude uchvacovat při každém pohledu. Jediný pohled na vás od teď nestačí.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 25 mm. Výška vzoru 20 mm. Šířka vzoru 12 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .