brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený

Oblíbený a akční produkt Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený od výrobce se zárukou kvality Bealio je k dispozici aktuálně na webu za parádní cenu! Nabídka od 359 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ broušený
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
359
Popis produktu

Klasický stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Decentní a přece podmanivý šperk. Můžete se sním těšit každý den a jemně prozařovat širý svět.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 27 mm. Šířka vzoru 12 mm. Váha 0,58 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .