brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ bílý OPÁL

Oblíbený a kvalitní produkt Stříbrný přívěsek KŘÍŽ bílý od dodavatele se skvělou pověstí Bealio snadno můžete sehnat ještě dnes levně! Aktuálně výhodně za 707 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ bílý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
707
Popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Krásný symbol kříže, který je vyplněn duhovým opálem.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka přívěsku 19 mm. Výška přívěsku 26 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kříž. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. . .