brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek KŘÍŽ 23 mm

Výjimečný produkt Stříbrný přívěsek KŘÍŽ 23 od spolehlivé značky Bealio snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách se slevou. Nyní pořídíte od 519 Kč.
Stříbrný přívěsek KŘÍŽ 23 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
519
Popis produktu

Krásný stříbrný kříž elegantně vymodelovaný s vystouplým obvodem.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 29 mm. Výška vzoru 23 mm. Šířka vzoru 13 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku