brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDÍČKO rubín

Hodně oblíbený výrobek Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDÍČKO od dodavatele se skvělou pověstí Bealio snadno můžete získat zde nyní za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 289 Kč.
Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDÍČKO rubín
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
289
Popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Hezký přívěsek s romantickým motivem. Díky své decentnosti se hodí pro každodenní nošení.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 10 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Červená. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.