Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDÍČKO rubín

Zajímavý produkt Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDÍČKO od známé kvalitní značky Bealio jde pořídit právě nyní za výborné peníze. Nyní můžete mít za 289 Kč.
Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDÍČKO rubín
Značka: Bealio
289 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Hezký přívěsek s romantickým motivem. Díky své decentnosti se hodí pro každodenní nošení.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 10 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Červená. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.