brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDCE rubínové

Oblíbený a akční produkt Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDCE od značky Bealio lze nakoupit online trvale výhodně. Nyní pořídíte od 390 Kč.
Stříbrný přívěsek JEMNÉ SRDCE rubínové
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
390
Popis produktu

Něžný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Elegantní přívěsek s romantickým motivem srdíčka. Ideální dárek pro všechny naše milované. 

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku..

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 13 mm. Šířka vzoru 11 mm. Výška přívěsku 19 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Červená. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku