brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek JEDINEČNÉ SRDCE

Žádaný produkt Stříbrný přívěsek JEDINEČNÉ SRDCE s osvědčenou značkou Bealio můžete najít teď za výhodné peníze! Nyní za akční cenu 1 162 Kč.
Stříbrný přívěsek JEDINEČNÉ SRDCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 162
Popis produktu

Jedinečný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Překrásný lesk a záře potěší každé oko. Dokonalý romantický šperk pro výjimečné chvíle a příležitosti.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 32 mm. Šířka vzoru 27 mm. Váha 4,85 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku.