brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ELEGANTNÍ SRDCE

Hodně povedený výrobek Stříbrný přívěsek ELEGANTNÍ SRDCE s pečetí kvality od značky Bealio snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní za výborné peníze! Za bezkonkureční cenu 649 Kč.
Stříbrný přívěsek ELEGANTNÍ SRDCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
649
Popis produktu

Luxusní stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Elegantní přívěsek s romantickým motivem. 

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku..

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 15 mm. Šířka vzoru 18 mm. Výška přívěsku 22 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.