brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek DVOJITÉ SRDÍČKO

Velmi prodávaný produkt Stříbrný přívěsek DVOJITÉ SRDÍČKO s osvědčenou značkou Bealio máte možnost získat nyní za příznivou cenu. Za bezkonkureční cenu 420 Kč.
Stříbrný přívěsek DVOJITÉ SRDÍČKO
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
420
Popis produktu

Exkluzivní stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 29 mm. Šířka vzoru 17 mm. Váha 1,65 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .