brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚLSKÉ KŘÍDLO broušené

Povedený produkt Stříbrný přívěsek ANDĚLSKÉ KŘÍDLO od známé společnosti Bealio můžete sehnat aktuálně v akci. Zboží pořídíte teď u nás za 999 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚLSKÉ KŘÍDLO broušené
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
999
Popis produktu

Exkluzivní stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Krásný výrazný přívěsek s jedinečným leskem. Budete nepřehlédnutelná.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 41 mm. Šířka vzoru 12 mm. Váha 1,56 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Anděl. Motiv Andělské křídlo. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku.