brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚLSKÉ KŘÍDLO

Tento designový produkt Stříbrný přívěsek ANDĚLSKÉ KŘÍDLO od našeho předního výrobce Bealio snadno najdete právě teď za akční cenu! Akční cena 929 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚLSKÉ KŘÍDLO
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
929
Popis produktu

Nádherný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Krásně vymodelované andělské křídlo, plné zářivých čirých zirkonů.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 22 mm. Šířka vzoru 10 mm. Výška přívěsku 34 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Motiv Andělské křídlo. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku.