brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚL pohyblivý ROSE

Akční a ve slevě produkt Stříbrný přívěsek ANDĚL pohyblivý od top výrobce Bealio můžete najít právě zde levně. Akční cena od 1 690 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚL pohyblivý ROSE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 690
Popis produktu

Luxusní stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Překrásný anděl, kterého si každý zamiluje. Krásně vymodelovaný a pohyblivý – bude nad vámi bdít! 🙂

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Zlacení Rose – podstata šperku je stříbro v kvalitě 925/1000, zlatou barvu zajišťuje povrchová úprava, která se provádí galvanickým zlacením. Ať se jedná o zlatou barvu Rose (růžové zlato) či Yellow (žluté zlato), tak barva odpovídá klasickým odstínům zlata, které běžně můžete zakoupit. Skvělou zprávou tak je, že zlacené a zlaté šperky můžete navzájem kombinovat, stejně jako můžete kombinovat rhodiované se šperky z bílého zlata. Výhodou zlaceného šperku oproti zlatému je beze sporu nižší cena. Nevýhodou by mohla být možnost opotřebení, zvláště při nešetrném zacházení.

Ostatní parametry: Výška vzoru 27 mm. Šířka vzoru 26 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Lesklý. Povrch Zlacení Rose. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. Typ přívěsku Pohyblivý. .