brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚL medailon

Tento exkluzivní produkt Stříbrný přívěsek ANDĚL od top výrobce Bealio jde získat na našich stránkách teď levně. Ve skvělé akci za 359 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚL medailon
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
359
Popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek s andílkem v medailonku. Perfektní dárek a připomínka na našeho anděla strážného.

Každý z nás obdržel darem anděla strážného, který je naším blízkým přítelem a ochráncem. Provází nás naším životem a nikdy nás neopouští, vždy nás chrání. V duchu a srdci s ním můžeme komunikovat, svěřovat se mu a prosit o konkrétní ochranu a pomoc. Je pro nás Božím darem a ochráncem.

Ideální dárek pro děti při jejich narození, křtu, prvnímu svatému přijímání nebo biřmování.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 22 mm. Šířka vzoru 11 mm. Váha 0,55 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Mat a lesk. Osazení Bez kamene. Motiv Anděl. Motiv Medailon. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti