brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚL medailon

Tento unikátní kus Stříbrný přívěsek ANDĚL medailon od dodavatele s dobrým jménem Bealio seženete aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Aktuálně v akci od 359 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚL medailon
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
359
Popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek s andílkem v medailonku. Perfektní dárek a připomínka na našeho anděla strážného.

Každý z nás obdržel darem anděla strážného, který je naším blízkým přítelem a ochráncem. Provází nás naším životem a nikdy nás neopouští, vždy nás chrání. V duchu a srdci s ním můžeme komunikovat, svěřovat se mu a prosit o konkrétní ochranu a pomoc. Je pro nás Božím darem a ochráncem.

Ideální dárek pro děti při jejich narození, křtu, prvnímu svatému přijímání nebo biřmování.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 12 mm. Šířka vzoru 12 mm. Výška celého přívěsku 20 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Mat a lesk. Osazení Bez kamene. Motiv Anděl. Motiv Medailon. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti