brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚL jemný

Neodolatelný kousek Stříbrný přívěsek ANDĚL jemný od společnosti s dlouholetou tradicí Bealio máte možnost nakoupit již dnes extra se slevou! Ve skvělé akci za 449 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚL jemný
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
449
Popis produktu

Krásný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Pěkně se nosí a skvěle vypadá. Jeden z nejjemnějších andílků na světě. Radujte se s andílkem každý den.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 11 mm. Váha 0,76 g. Výška celého přívěsku 18 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku