brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚL filigránový

Hodně žádaný výrobek Stříbrný přívěsek ANDĚL filigránový od kvalitní značky Bealio lze koupit již dnes za příznivou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 579 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚL filigránový
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
579
Popis produktu

Krásný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Pěkně se nosí a skvěle vypadá. Originální filigránové křídla odliší tento přívěsek od všech ostatních. Radujte se s andílkem každý den.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 18 mm. Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 11 mm. Váha 0,76 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku