brilianty-sperky.cz

Stříbrný přívěsek ANDĚL filigránový ROSE

Ve slevě výrobek Stříbrný přívěsek ANDĚL filigránový originál od značky Bealio jednoduše najdete v naší online nabídce až neuvěřitelně levně. Zrovna teď v akci za 579 Kč.
Stříbrný přívěsek ANDĚL filigránový ROSE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
579
Popis produktu

Krásný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Pěkně se nosí a skvěle vypadá. Originální filigránové křídla odliší tento přívěsek od všech ostatních. Radujte se s andílkem každý den.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Zlacení Rose – podstata šperku je stříbro v kvalitě 925/1000, zlatou barvu zajišťuje povrchová úprava, která se provádí galvanickým zlacením. Ať se jedná o zlatou barvu Rose (růžové zlato) či Yellow (žluté zlato), tak barva odpovídá klasickým odstínům zlata, které běžně můžete zakoupit. Skvělou zprávou tak je, že zlacené a zlaté šperky můžete navzájem kombinovat, stejně jako můžete kombinovat rhodiované se šperky z bílého zlata. Výhodou zlaceného šperku oproti zlatému je beze sporu nižší cena. Nevýhodou by mohla být možnost opotřebení, zvláště při nešetrném zacházení.

Ostatní parametry: Výška celého přívěsku 18 mm. Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 11 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Lesklý. Povrch Zlacení Rose. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ přívěsku Bez řetízku.